Skip to content Skip to footer

На цьому курсі ви вивчите мову SQL.

SQL (structured query language) — мова структурованих запитів.

 

Починаєте свій шлях в IT?  Знання SQL – одна з важливих навичок, яку треба освоїти нарівні з однією із серверних мов програмування (python, php, java або .net). Адже практично будь-який сайт, від невеликого блогу WordPress до найбільших інтернет-ресурсів, використовує бази даних.

 

 

Зроби перші кроки до вивчення основ в SQL, реєструйся на курс прямо зараз!

 

На яких посадах можна себе знайти після курсу:

 • SQL Аналітик

 • Support Engineer L1/L2/L3

 • Тестувальник (QA інженер)

Програма курсу

 

 • Поняття баз даних та SQL

 • Програма SQL Developer

 • Текстовий редактор Notepad++

 • Основні типи даних в базі даних

 • Перший SQL запит

 • Перше SQL завдання

 • Домашне завдання

 • Вивантаження даних у EXCEL файл

 • Налаштування SQL Developer

 • Псевдоніми стовпців (alias)

 • Додавання обчислюваних стовпців

 • Сортування (ORDER BY)

 • Застосування фільтрів на рядки даних (WHERE)
 • Застосування декількох фільтрів (WHERE, AND, OR)
 • Застосування фільтрів до NULL значення
 • Вибірка даних з кількох таблиць – JOIN
 • Функції для роботи з датами – SYSDATE, TRUNC та ADD_MONTHS

Кількість занять: 4

Графік занять: Онлайн у власному темпі
Доступ до курсу надається на пів року 
Викладач: Костя Надєждін

Через LMS систему

LMS - це навчальна система
грн 950 за курс
 • доступ до приватного кабінету LMS
 • 4 уроки по 1 годині
 • домашка після кожного уроку
 • телеграмм комʼюніті для проговорення питань
 • шпаргалка з SQL​
 • чек лист зі списком IT технологій

Online

Після здійснення оплати, курс буде доставлений на вашу електронну пошту, яку ви вказали під час оплати. Ви отримаєте наступні матеріали: 

 1. Логін та пароль до нашої навчальної системи LMS Moodle.
 2. Логін та пароль до нашої навчальної бази даних Oracle.
 3. Доступ до телеграм-групи, де ви зможете задавати питання щодо курсу.

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, скористайтеся нашою формою для запитань або зв’яжіться з нами за допомогою зручного для вас способу, який вказано в розділі контакти.

Ви можете зʼясувати всі питання, чи одразу оплатити курс через систему WayForPay

Відгуки по курсу "Основи SQL"

Мені пощастило бути однією з перших на курсі SQL Basics. Перше, що хотілося б відмітити та подякувати, це доступність подачі інформації – ментор пояснює максимально просто, “на пальцях”, та не відпускає, поки не переконається, що матеріал був зрозумілий кожним учнем. Друге – це, окрім теорії, на лекціях максимальний відсоток практичних завдань, що дозволяло максимально легко та ефективно засвоювати матеріал. Завдяки знанням, які я отримала на курсі, я влаштувалась на свою першу роботу в IT та працюю по цей день. Тож мало сказати, що я отримала знання по SQL – я отримала професію своєї мрії.

 

Ирина Дусик

Ирина Дусик

QA Engineer

Курс отличный , понятное изложение материала , индивидуальный подход к студенту ) Прохожу уже не первый курс и мои скиллы заметно выросли , за что большое спасибо , Константину ) Топ ?

Linkedin – Бесплатные иконки: социальные медиа

Геннадий Сибилев

Геннадий Сибилев

Backend Developer

Привет! Благодарю за возможность пройти курс Основы SQL. Курс отличный как для новичков, так и для апдейта знаний. Спасибо Косте за комфортный график обучения, интересные уроки, практику и советы. Планирую продолжить обучение на курсе Основы РL-SQL.

 

Уляна Лисова

Уляна Лисова

Системний Аналітик

Маю чудовий досвід проходження курсу по основи SQL від IT SKILLS. В свої повсякденній роботі QA Automation дуже часто користуюся SQL. Дуже раджу цей курс, він знадобиться як початківцяв, так і досвідченим спеціалістам, ці знання стануть в нагоді для виконання поточних задач на проекті. В найлижчому майбутньому, планую пройти курс по PL-SQL.

 

Олександр Рижій

Олександр Рижій

QA Automation

Учился SQL в IT Skills. Прошёл подряд сразу два курса: SQL основы и SQL Advanced. Я рад, что попал именно в эту школу, т.к. изложение материала выполнялось интересно и доступно для понимания. Меня с нуля погрузили во все ресурсы IT сферы (JIRA, BitBucket, Confluence и т.д.). После курсов я вышел на компанию, которая за мои знания предложила мне 500$ в месяц. Планирую, для общего развития пройти ещё один курс по Word Press.

 

Николай Комзолов

Николай Комзолов

QA Engineer

Наконец добралась до написания отзыва о прохождении у Кости курса по SQL. По истечении почти трех месяцев после окончания насыщенного курса, не устану благодарить за полученные знания, так как на новой работе в сфере IT они мне ой как пригодились! Если вернуться к курсам, то это было насыщенное и интересное обучение, с отличным индивидуальным подходом к каждому (а у меня есть с чем сравнить) преподаватель владеет методикой изложения материала на все 100%, а так же чувствует своих учеников, когда им требуются дополнительные пояснения, например. Вообщем всей душой и мозгом рекомендую смело брать курсы в этом месте!

 

Татьяна Аглодин

Татьяна Аглодин

QA Engineer

Добрый день. Хочу оставить огромную благодарность за суперский курс по “Основы SQL”. Ранее я считала что программирование это не для меня, но благодаря крутой работе IT Skills по составлению и пояснению тем, я не только ознакомилась с программированием, но и решила продолжить обучение для дальнейшего развития, и в будущем готова связать свою жизнь в данной отрасли. Курс бомба, куратор мега-нереально доходчиво все поясняет, и поддерживает в течении всего обучения. Пройду ещё ни один курс с IT Skills!

 

Александра Паськова

Александра Паськова

Менеджер ресторану

Привет, хотел сказать большое спасибо за очень интересный курс по основам SQL. Я был приятно удивлен такой доступной подачей материала, фидбэк был на высшем уровне. За цену которую может позволить себе даже студент, я получил в разы больше экпирионса, чем мог себе представить. Отдельный респект Косте, круто когда все на одной волне) Однозначно рекомендую данный курс!

 

Артур Хоботков

Артур Хоботков

Студент

Костя, большое спасибо за такой интенсив! Было действительно интересно узнать что-то новое для себя, думаю новообретенные знания мне пригодятся в будущем! Как человек, который при первом созвоне спросил, подходит ли этот курс для тех, кто не знает что такое SQL теперь смело могу ответить, что да, подходит! Главное не втыкать, стараться все смотреть, повторять и выполнять домашку. Спасибо за три недели прокачки мозгов, это действительно ценный опыт. И отдельное спасибо за скидку в такие непростые времена. Будет очень не хватать трёх часов нагрузки трижды в неделю.

 

Анна Кравчуновская

Анна Кравчуновская

Студент
 

Напиши нам і ми з тобою зв'яжемося.

  Як краще відповісти вам?

  Після отримання форми ми зв’яжемося з вами :) ви також можете написати нам в месенджерах