Skip to content Skip to footer

Про нашу компанію

IT SKILLS  це освітній ІТ центр з українською душею. Був заснований під час карантину 2019 року. В квітні ми зібрали першу групу на курс SQL Basic. Дуже хвилювались, чи вийде щось з цього, які в нас будуть перешкоди. Але ми все одно робили свою роботу, і ділилися знаннями із студентами.

І ось зараз ми можемо запропонувати тобі 7 курсів. 

 

В нашому центрі кожен знайде собі навчання до душі: якщо ти плануєш розпочати свій шлях в ІТ, якщо ти вже працюєш, і хочеш покращити свої знання.

2

Наші цінності

Відповідальність

Ми хочемо щоб кожен студент знайшов своє місце в ІТ,  тому для нас надважливо, аби навчання приносило свої плоди і в результаті ви знайшли роботу мрії.

Турбота

Жоден не залишиться наодинці з труднощами в навчанні. ІТ Skills це комьюніті, де кожен відчуває себе частиною великої родини. Наші найкращі в світі куратори і ментори завжди прийдуть на допомогу.

The BIG IDEA

Ми не робимо бізнес заради бізнесу, ми хочемо показати що ІТ сфера це не тільки робота заради грошей, це стиль життя: активний, яскравий та наповнений сенсом. Саме тому ми підтримуємо шелтери для бездомних тварин та організації з озеленення нашої країни.

 

Сервіс

Ми робимо навчальний процес легким та цікавим, надаємо потрібний доступ до БД, серверів та супроводжуємо на всіх етапах навчання. Все, що вам потрібно  – Бажання та лабтоб)

Прозорість

Ми за прозоре і чесне ведення бізнесу і це дуже важливо для підтримки та розвитку економіки нашої країни. Ми за сплату податків. Саме тому всі оплати йдуть на ФОП рахунок, а не вилітають в трубу на фізичні картки.

Ключові цифри

0
Роки навчаємо
0 +
Студентів пройшли наші курси
0 +
Груп проведено за різними напрямками
 

Напиши нам і ми з тобою зв'яжемося.

    Як краще відповісти вам?

    Після отримання форми ми зв’яжемося з вами :) ви також можете написати нам в месенджерах